Selamiçeşme-Çilingir-Kale-Kilit-300x200Selamiçeşme Bağdat Caddesi üzerinde eski yerleşim yerlerinden biri olması sebebiyle kentsel dönüşümün olduğu ve bu oranda yapıların geliştiği bir semtimizdir. Selamiçeşme Çilingir servisi olarak sizlere yeni yapılan dairelerde sunacağımız hizmetlerden bazıları şunlardır. Kilit Değiştirme, Alarm Sistemi montajı, Çelik Kapı Tamiri, Dierre Kilit servisi,Mottura Kilit Montajı, Kapı Kilit Değişimi. Biz bu servislerimizi yaparken sizlere tam teşkilatlı ekibimize ve donanımlı araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Selamiçeşmede En güvenilir Çilingir firmalarından biri olan Tekin Güvenlik sistemleri bünyesinde faaliyet göstermekte ve bu uğurda Selamiçeşme yakınlarında Çilingir firması olarak servis vermekteyiz. Bu şubemizde Kale Kilit , Multlock Kilit , Keso kilit, Dierre Kilit, Mottura Kilit çeşitlerini bulabilir Kale Kapı Tamiri, Kale Kilit Servisliği hizmetlerinide yapmaktayız.

Kadıköy Selamiçeşme Çilingir bölgesi genelde kale kilit kullandığımız bölgeler olmakla birlikte Güvenlikli Kiltlerde ise Fayn İkiz Kilit, Fayn Tuzaklı Kilit  modelleri en çok tercih edilen modellerimizdir.

Bilindiği üzere daha önce İtalyan Menşei olan Fayn Kilit Firması uzun yıllardır Türk Sermayesi ile satışı devam etmekte olun son derece güvenlikli ve teknolojik Kilit barelleri üretmektedir. Alttaki Resimde Fayn Güvenlikli Kilit Örneği Bulunmaktadır

fayn tuzaklı kapı kilidi fiyatıFayn Kilit olarak Tuzaklı Modellerimiz en çok tercih  edilen ve kapılarınıza güvenerek taktıracağınız modellerdir. Son zamanda yapılan hırsızlıklarda kilitlerin dış kısmına dışardan müdahale ile zorlanarak kırılmaktadır . Bizim size önereceğimiz kilitlerin ön kısmı kesik olduğundan kırıldığı zaman kesik kısmı kırılıp geri kalan kısım kapının içinde gömülü kalacağından kırılması daha zor olacak ve hırsıza hem efor sarfettirip hemde zaman çaldıracaktır.

Bu tür kilitler mutlaka kapınızda takılı olması gerekli özellikle yeni evlenmiş çifterde sık sık yazlığa tatile çıkılan evlerde en büyük güvenlik önlemlerinden biri bu modeldedir. Kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bu modelimizi Selamiçeşme Çilingir Merkezimizdeki bir yetkilimizden mutlaka teknik bilgi alarak fikir sahibi olmanız.